SMSowy System Powiadamiania Mieszkańców Gminy Chrzanów

21
lut
Zasady korzystania z Usługi
Jeśli chcesz bezpłatnie otrzymywać informacje w formie krótkiej wiadomości tekstowej (SMS) na swój telefon komórkowy wypełnij umieszczony obok formularz i dołącz do „SMSowego Systemu Powiadamiania Mieszkańców Gminy Chrzanów”.
Regulamin funkcjonowania SMSowego Systemu Powiadamiania Mieszkańców Gminy Chrzanów i oświadczenie jest do pobrania tutaj.
Uprawnione do otrzymywania informacji w postaci bezpłatnych wiadomości SMS są wyłącznie osoby, które prawidłowo zarejestrują się w systemie informatycznym SMSowy System Powiadamiania Mieszkańców Gminy Chrzanów. Prawidłowa rejestracja w systemie informatycznym SMSowy System Powiadamiania Mieszkańców Gminy Chrzanów polega na wypełnieniu przez osobę formularza on-line dostępnego obok albo wypełnieniu oświadczenia dostępnego w Urzędzie Gminy Chrzanów lub na niniejszej stronie. Użytkownik w każdej chwili bez konsekwencji może zrezygnować z otrzymywania informacji w postaci wiadomości SMS, dokonując prawidłowego wyrejestrowania się z SMSowego Systemu Powiadamiania Mieszkańców Gminy Chrzanów. Prawidłowe wyrejestrowanie się z SMSowy System Powiadamiania Mieszkańców Gminy Chrzanów polega na wypełnieniu przez Użytkownika wiadomości formularza on-line dostępnego na stronie  albo wypełnieniu oświadczenie dostępnego w Urzędzie Gminy Chrzanów.Wypełnione oświadczenie w wersji papierowej należy dostarczyć do Urzędu Gminy Chrzanów (pok. Nr 20). Otrzymywane SMSy, są bezpłatne. Użytkownik zobowiązuje się do aktualizacji numeru telefonu komórkowego poprzez dokonanie prawidłowego wyrejestrowania się z SMSowego Systemu Powiadamiania Mieszkańców Gminy Chrzanów przy użyciu obecnego numeru telefonu komórkowego Użytkownika, a następnie dokonaniu prawidłowej rejestracji w systemie informatycznym SMSowy System Powiadamiania Mieszkańców Gminy Chrzanów przy użyciu nowego numeru telefonu komórkowego Użytkownika.