Dzień Samorządu Terytorialnego

27
maj

images

27 maja, na pamiątkę pierwszych demokratycznych wyborów samorządowych z 1990 r., obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego. O ustanowieniu tego święta zdecydował 29 czerwca 2000 r. Sejm w specjalnej uchwale na 10-lecie odrodzenia polskiego samorządu terytorialnego. Święto samorządu to także Dzień Pracownika Samorządowego.

 Z tej okazji wszystkim Pracownikom Samorządowym – Radnym, Sołtysom, członkom Rad Sołeckich, pracownikom Urzędu Gminy oraz pracownikom jednostek organizacyjnych Gminy, składamy serdeczne gratulacje i szczere wyrazy uznania za dotychczasowe osiągnięcia w działalności na rzecz rozwoju Naszej Gminy. Dziękujemy za wszystkie kreatywne pomysły i zaangażowanie. Życzymy wytrwałości, satysfakcji i sukcesów w realizacji zadań. Jesteśmy pełni uznania dla Waszej odpowiedzialności i sumienności. Codzienna, wspólna praca przyczynia się do pozytywnych zmian oraz poprawy jakości życia mieszkańców Naszej Gminy.

Z wyrazami szacunku

Wójt Gminy Chrzanów – Marcin Sulowski

Przewodniczący Rady Gminy – Mariusz Śmiszek